Психолог не може вирішити проблем за когось. Але може створити музику, яка надихатиме людей до вирішення...
середа, 30 жовтня 2024 р.
📱Життя сучасного підлітка складно уявити без соціальних мереж.
середа, 23 жовтня 2024 р.
Інструменти, оволодіння якими допоможе впоратися зі стресом
Психологічна підтримка:
четвер, 17 жовтня 2024 р.
середа, 16 жовтня 2024 р.
вівторок, 15 жовтня 2024 р.
4 дієвих психологічних техніки для самодопомоги при сильній тривозі
Як уберегти дитину від "торгівлі людьми"
Шановні батьки!
У сучасному світі питання безпеки дітей стає дедалі актуальнішим, особливо коли йдеться про проблему торгівлі людьми. Ми хочемо звернути вашу увагу на важливість захисту ваших дітей від цієї небезпеки. Перш за все, варто відкрито обговорювати з дітьми ризики торгівлі людьми, пояснюючи, що це таке та як не стати жертвою. Освіта та критичне мислення — ключові інструменти, які допоможуть дітям розпізнати небезпеку.
З цією метою рекомендую переглянути відео разом:
Особливу увагу приділіть онлайн-активності дитини. Поясніть, що особиста інформація не повинна розголошуватися незнайомцям, і навчіть дитину розпізнавати маніпуляції в інтернеті. Контролюйте, з ким спілкується ваша дитина в мережі, та заохочуйте її повідомляти про підозрілі повідомлення.
Якщо ваша дитина планує поїздку або роботу за кордоном, ретельно перевіряйте організації, які пропонують такі можливості. Важливо знати всі деталі подорожі та залишити копії документів на випадок надзвичайних ситуацій.
Навчіть дітей правил безпеки: вони повинні вміти сказати "ні" у підозрілих ситуаціях та знати, до кого звернутися за допомогою. Створіть список довірених контактів та підтримуйте постійний зв’язок з дитиною.
Будь ласка, пам’ятайте, що найкращий захист — це відкрите спілкування та довіра у родині. Нехай ваші діти завжди знають, що можуть звернутися до вас за підтримкою у будь-якій ситуації.
Бережімо наших дітей разом!
18 жовтня - Європейський день боротьби із торгівлею людьми
Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає своєї актуальності і у XXI столітті для жодної країни світу.
Наразі для українців, в умовах воєнного стану, ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами став ще більшим. Багато громадян переїхали із зони бойових дій в інші регіони або закордон та шукають нову роботу.
Якщо раніше поняття «торгівля людьми» включало в себе здебільшого сексуальне рабство, то сьогодні воно увібрало широкий спектр форм: від трудової експлуатації до нелегальної трансплантації органів.
Держава вживає різноманітні заходи з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею. Та попри все, ця проблема не може бути розв’язана на рівні однієї країни: нові виклики та загрози вимагають консолідації зусиль як міжнародної спільноти, так і кожного з нас.
Пропоную переглянути відео