Проєкт "Завжди поруч" для педагогів

Батьківськам

Педагогам

цікавинки психології

Сторінки

понеділок, 19 лютого 2024 р.

📌Батькам про безпеку в інтернеті 👉👉👉

Інтернет містить безліч небезпечного контенту та спільнот, які можуть негативно вплинути на дітей. Контроль батьків за перебуванням дітей в Інтернеті є базою для забезпечення безпеки.
👉Зміни у поведінці дитини можуть бути показником того, що вона потрапила в небезпечну ситуацію в Інтернеті. Контроль допомагає вчасно помітити такі зміни і вжити необхідні заходи.
✍️Рекомендації батькам, як попередити залучення дітей до небезпечних інтернет груп:
📌Розмовляйте з дітьми: Поговоріть з ними про потенційні небезпеки інтернету, включаючи можливість залучення до небезпечних груп.

📌Встановіть правила використання інтернету: Створіть чіткі правила щодо того, які сайти вони можуть відвідувати та які інформацію можуть ділитися в мережі.

📌Моніторинг: Слідкуйте за активністю своєї дитини в інтернеті, але робіть це без зазіхання на її приватність. Використовуйте це як можливість спілкуватися з нею про її онлайн-дії.

📌Підтримуйте відкриту комунікацію: Зробіть так, щоб ваша дитина відчувала, що може розмовляти з вами про будь-які проблеми чи турботи, які виникають у зв'язку з її онлайн-діяльністю.

📌Навчіть дітей критичному мисленню: Допоможіть їм розрізняти правдиву інформацію від шахрайства та маніпуляцій в мережі.

📌Використовуйте фільтри та контроль доступу: Встановіть програми чи налаштування, які допоможуть блокувати доступ до небезпечних сайтів та контенту.

📌Співпрацюйте з психологом, вчителями та іншими батьками, щоб створити безпечне онлайн-середовище для дітей.

Якщо існують будь-які спільноти або групи в соціальних мережах, які вам здаються небезпечними чи тривожними, рекомендується звернутися до кіберполіції,поліції, служб безпеки, які можуть розслідувати цю проблему і прийняти відповідні заходи. Також важливо попереджати інших батьків та людей про потенційні небезпеки цих спільнот.

Немає коментарів:

Дописати коментар